مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image https://newqom.bmn.ir/Asset/news/news/Image/Khabar%20Qom/9869-whb-360px-196px-ffffff.jpg
There was a problem loading image https://newqom.bmn.ir/Asset/news/news/Image/Khabar%20Qom/9869-whb-360px-196px-ffffff.jpg

بسم الله الرحمن الرحیم

نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ (سوره قصص 28)

ما بر آن هستیم که بر مستضعفان روی زمین نعمت دهیم و آنان را پیشوایان سازیم و وارثان گردانیم

9869-whb-360px-196px-ffffff.jpg

انقلاب ما انفجار نور بود (امام خمینی رحمه الله)

روز22 بهمن یادآور پیروزی ایمان و استواری مردم مسلمان ایران بر کاخ نشینان و فرعونیان و مستکبران زمان است،  ملت بزرگ و فهیم ایران در سایه رهبری الهی حضرت امام خمینی (ره) و وحدت و همدلی مردم حول حبل الهی و و ایثار و شهادت مردان و زنان فداکار و با ایمان با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، انقلاب اسلامی خود را به پیروزی رساند.

اینک پس از 40 سال از استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایران با همت و تلاش نخبگان­ شاهد پیشرفت کشور در حوزه­های مختلف و علمی از قبیل نانو،هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادین، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته، پزشکی، درمانی و ... می­باشیم.

این پیشرفت ها برای استکبار و  بدخواهان ایران اسلامی علیرغم تحریم­ها، تهدیدها، و جنگ­های نرم و سخت، قابل تحمل و پیش بینی نبوده است. از این رو بغض و عصبانیت خود را با ایجاد شبکه های مختلف رسانه ­ای و با هدف کاشتن بذر ناامیدی بین مردم ایران به ویژه قشر جوان تحصیل­کرده عیان نموده است.

پس در این برهه جهت تداوم پیروزی با حضور چشمگیر خود، استقلال و آزادی، ایثار از خود گذشتگی شهدا انقلاب و دفاع مقدس، و مدافعان حرم و تلاش جوانان نخبه در عرصه علم و فناوری را پاس می­داریم و یک بار دیگر در راهپیمایی تماشایی 22 بهمن وحدت و انسجام خود را به جهانیان نشان خواهیم داد.

بنیاد نخبگان استان قم از همه مردم شهید پرور استان قم به ویژه جامعه نخبگانی و دانشگاهیان و دانش پژوهان دعوت می­نماید که در راهپیمایی 22 بهمن حضور چشمگیری داشته باشد و یک بار دیگر با رهبر و مقتدای خود حضرت امام خامنه­ ای دام عزه الشریف بیعت نمایند.

با احترام

روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قم