مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

بسم الله الرحمن الرحیم

 

b_660_330_16777215_0___images_qomBMN_graphic12.jpg

وَلَنْ يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا (النساء : 141)

خداوند هرگز براى كافران راه تسلط  و غلبه بر مؤمنان قرار نداده است.

حضرت امام خامنه ­ای (مدظله العالی) : ما توانسیتم سلطه­ ی آمریکا را قطع کنیم و علاوه بر این با وجود خصومت ورزی آمریکا، قدرتمند شویم و پیشرفت کنیم.

ایران اسلامی به برکت رهبری عارف واصل حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) و وارث به حق­شان حضرت امام خامنه­ ای(مدظله العالی) توانسته است که قله­ های پیشرفت علمی را یکی پس از دیگری فتح نماید. آمریکا و استعمار جهانی که از این پیشرفت علمی و استقلال کشور به هراس آمده­ اند. با همه توان و سرمایه به مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی پرداخته­ اند.

بنیاد نخبگان و جامعه نخبگان این ملت، ضمن تجدید عهد با رهبر و مرجع حکیم و فرزانه خود حضرت امام خامنه­ ای(مدظله العالی)، به ملت عزیز ایران قول می­دهد که علی­رغم دشمنی 40 ساله آمریکا و اسرائیل با نظام مقدس جمهوری اسلامی، یک لحظه از پیشرفت علمی غافل نخواهد شد و با همه توان آن را ادامه خواهد داد.

به مسوولین مختلف نظام توصیه می­نماییم که مطالبات به حق برخی از مردم را از صمیم دل، گوش داده و تا حد امکان در رفع آن بکوشند و به مطالبه­ گران مشکلات اقتصادی نیز توصیه می­نماییم که  به فریب خوردگان و اغتشاشگران و نوکران آمریکا اجازه ندهند که از مطالبات به حق آنان سوء استفاده نمایند، بلکه از مجاری قانونی آن مطالبات را پی­گیری نمایند. از مسوولین امنیتی نظام هم تقاضا داریم که به اغتشاشگران و مخلان امنیت و آرامش مردم عزیز ولایتمدار اجازه ندهند که بیش از این موجبات  شادی استکبار جهانی را فراهم نمایند.

ما نخبگان و مستعدان برتر استان قم در روز چهارشنبه ساعت 10 مورخ 13/دی/96 همپای مردم ولایتمدار و شهید پرور قم، انزجار خود را از آمریکا و اسرائیل و نوکران داخلی آنان اعلام می­نماییم.

روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قم