مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

ویژه استعدادهای برتر استان قم با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران:

کارگاه آموزشی  مشاوره آگاهی و مهارت های قبل و بعد از ازدواج برگزار شد

b_660_330_16777215_0___images_stories_1000.jpg

صبح امروز کارگاه آموزشی مشاوره آگاهی و مهارت های قبل و بعد از ازدواج  ویژه استعدادهای برتر با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در سالن شهداء جهاد علمی بنیاد نخبگان استان قم برگزار شد.

رییس بنیاد نخبگان استان قم با اشاره به برگزاری سه دوره کارگاه مشاوره برای استعداد های برتر استان قم گفت:کارگاه های آموزشی مشاوره با هدف پیشگیری از آسیب های فردی و اجتماعی، ارتقای سطح روان و کسب مهارت های زندگی، و همچنین برای ساختن صاحبان استعداد برتر به عنوان یک فرد متعهد، مسوول و سالم برگزار می شود.

محمد رضایی ادامه داد: عناوين كارگاه‌هاي مهارت‌آموزي با تاکید بر مهارت های ده گانه ، و با هدف پيشگيري از ابتلا به آسيب‌ها و مسايل فردي- اجتماعي در زمینه‌هاي تحصيلي، شغلي، خانوادگي، اجتماعي و سلامت روان، از طرف معاونت فرهنگی درنظر گرفته شده است و به بنیاد های نخبگان استانها برای اجرا ابلاغ شده است.

رییس بنیاد نخبگان استان قم افزود: کارگاه آموزشی  مشاوره" آگاهی و مهارت های قبل و بعد از ازدواج "سومین کارگاه مشاوره  طبق برنامه های فرهنگی ابلاغی سال 96می باشد که با  همکاری بخش نخبگان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم برگزار شد.

وی به سرفصل کارگاه اشاره کرد و ادامه داد:استعدادهای برتر در این کارگاه با (( تعیین هدف از زندگی زناشویی،  اولویت گذاری ها در زندگی زناشویی،  سطح انتظار، باورها و تصورات،  مهارت های ارتباطی، آگاهی،شناخت و توجه به نیازهای اساسی،  نحوه واکنش به مشکلات و روش حل مساله، مهارت انتخاب همسر و ملاک های آن )) آشنا شدند.

محمد رضایی بیان داشت: کارگاه آموزشی  مشاوره آگاهی و مهارت های قبل و بعد از ازدواج به مدت 9 ساعت در دو بخش کارگاهی و مشاوره برگزار شد، که استعداد برتر در بخش کارگاهی  با مهارت قبل و بعد ازدواج آشنا شدند و در بخش مشاوره به صورت خصوصی مشاوره لازم را از اساتید دریافت می کنند.