مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

ویژه استعدادهای برتر:

کارگاه مبانی اصول و روش های تغذیه بر اساس ارزش های اسلامی وآداب ایرانی برگزار شد

b_660_330_16777215_0___images_stories_img_0046.jpg

کارگاه تربیتی و آموزشی مبانی اصول و روش های تغذیه بر اساس ارزش های اسلامی وآداب ایرانی ویژه استعدادهای برتر استان قم در سالن شهدای جهاد علمی بنیاد نخبگان با تدریس حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی رضایی بیرجندی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان قم : کارگاه تربیتی و آموزشی مبانی اصول و روش های تغذیه با هدف ترویج ارزش­های اسلامی، اصول تربیتی و حرفه­ای استعداد های برتر برنامه ریزی شده است.

این کارگاه به مدت 4 ساعت در سالن شهدای جهاد علمی بنیاد نخبگان برگزار و استعدادهای برتر با سرفصل های تعریف، اهمیت و اهداف تغذیه – مبانی تغذیه – اصول تغذیه – روش های تغذیه – و تغذیه بهشتیان و دوزخیان آشنا شدند

دکتر محمد رضایی ضمن خوش آمد گویی به مستعدان برتر، در ابتدای این کارگاه گفت:ارتقای سطح تعامل فرهنگی – تربیتی اجتماعات با جامعه در زمینه های گوناگون و نیز تجزیه و تحلیل رخداد های فرهنگی از اهداف این کارگاه ها می باشد.

وی ادامه داد: با توجه به فاصله گرفتن جامعه از آداب پیش گیری اسلامی در حوزه تغذیه، و نیاز رجوع به فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی این کارگاه برنامه ریزی شده است.

محمد رضایی افزود:امیدواریم با برگزاری و گسترش دوره­های  تربیتی و آموزشی ، اخلاق اسلامی و انضباط حرفه ای را در بین مستعدان در حوزه های  مورد هدف تقویت نماییم .